Obchodní podmínky

  Objednávka

  Zboží si u nás může zákazník objednat dvěmi způsoby, pomocí elektronické objednávky,nebo telefonicky. Objednávka musí obsahovat identifikaci zákazníka ( jméno a príjmení , adresa , telefon , popř. IČ a DIČ ). Objednávku potvrdíme zpětným voláním na tel.číslo zákazníka.

  Dodání zboží

  Zboží bude zákazníkovi dodáno v co nejkratší možné lhůtě. V případě objednávky běžného typu zboží je dodávka uskutečněna do dvou pracovních dnů,jestliže se jedná o atypický druh zboží(alu-kola, atypický rozměr pneumatik),který není momentálně na skladě, je dodací lhůta delší a bude dohodnuta se zákazníkem.Objednávka by měla být uskutečněna do 15.30hod,jinak dojde k prodloužení dodací lhůty o jeden den. Zboží dodáváme pomocí přepravní služby DPD, InTime nebo vlastními vozidly po celém území ČR v pracovní době od 8.00 do 18.00 hod. Další možností je osobní odběr v naší prodejně. Při převzetí zboží je zákazník povinen překontrolovat, zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození,zkontrolovat správnost dodaného zboží a potvrdit toto podpisem faktury ,nebo dodacího listu.

  Ceny

  Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku zboží v době objednávky. Všechny ceny jsou uvedeny s DPH a nezahrnují balné i dopravné. Dopravné při objednávce do 1ks zboží je stanoveno na 150 Kč. Dopravné při nákupu 2 a více kusů je stanoveno na 95 Kč za 1 kus. Při osobním odběru je cena stanovena na 60 Kč za 1 kus. Tyto náklady nebudou uhrazeny v případě vrácení nechtěného zboží.

  Platební podmínky

  Kupující je povinen zaplatit dodavateli kupní cenu včas a v plné výši. U jednotlivých objednávek bude platba provedena v hotovosti při převzetí zboží dodaného kurýrní službou na fakturační, resp.doručovací adresu uvedenou v objednávce. Ke každé dodávce zboží vystaví dodavatel fakturu, kterou zašle kupujícímu se zasílaným zbožím,nebo předá osobně.

  Záruky a reklamace 

  Záruky na zboží prodávané pomocí internetového obchodu se řídí a jsou v souladu s platnou legislativou. Záruka se nevztahuje na mechanická poškození dodaného zboží,která nemají souvislost s případnými materiálovými a výrobními vadami. Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží v našem internetovém obchode,čehož je důkazem daňový doklad – faktura. Vady ,které nemohou být zjištěné při přejímce zboží a na které se vztahuje záruka na jakost zboží,je kupující povinen reklamovat u dodavatele písemnou reklamací. Zákazník má právo do 14 dnu odstoupit od smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu, pod podmínkou,že zboží,které mu nevyhovuje, nebylo poškozeno nebo použito. Nakládání s vašimi údaji se rídí podle zákona na ochranu osobních údaju.

  Kupní smlouva, odstoupení od smlouvy

  Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu vzniká na základě závažného potvrzení objednávky. Za závažné se považuje objednávka učiněná prostřednictvím webu, telefonu nebo emailem. Při objednávce prostřednictvím webu nebo e-mailu prodávající potvrdí kupujícímu objednávku a předpokládaný termín dodání. Není-li možné objednané zboží dodat v termínu, pokusí se prodávající, se souhlasem kupujícího, zajistit náhradu za původní zboží. Storno objednávky ze strany kupujícího: kupující má právo stornovat objednávku, pokud prodávající není schopen objednané zboží dodat nejpozději do 7 pracovních dnů od předpokládaného termínu dodání. V souladu se zákonem č.367/2000 má zákazník právo do 14 dnu nepoužité zboží včetně daňového dokladu vrátit prodávajícímu na vlastní náklady. Toto právo se vtahuje pouze na fyzické osoby, nikoli na firmy (včetně OSVČ), které zboží používají k obchodní nebo podnikatelské činnosti. Storno objednávky ze strany prodávajícího: zboží se již nevyrábí, nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za úcelem dohody o náhradě za puvodní zboží. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo odeslána na uvedenou adresu v nejkratším možném termínu (nejpozději však do 30 pracovních dnů).

  Sběrné místo

  Firma Petr Štrof - Pneualu zajištuje zdarma zpětný odběr/likvidaci použitých výrobků dle zákona čís.185/2001 Sb.o odpadech. Náklady na dopravu výrobků hradí zákazník. Sběrné místo- Petr Štrof - Pneualu, Obecnická 364, 26101 Příbram